Popularne posty

piątek, 13 lipca 2012

Góralką byłam...

 Kochani strasznie Was przepraszam, że tak dawno mnie nie było ale nawał pracy i przygotowania do wyjazdu tak mnie zajęły, że zapomniałam powiedzieć, że wyjeżdżam! Już wróciłam z nowymi siłami i pomysłami! Z racji tego, że mam jeszcze trochę urlopu dokończę malowanie trampek i wrzucę dla Was zdjęcia. 


Na urlopie byłam w Polskich górach tj w Gliczarowie Górnym koło Zakopanego. Gdy byłam mała często jeździłam z rodzicami w góry ale dopiero teraz odkryłam ich prawdziwe piękno. Wspięłam się nawet na Giewont, co było wielkim wyczynem.

Po rozpoczęciu urlopu stanęłam przed decyzją czy jechać na Openera czy w góry. Kocham jeździć na festiwale( zwłaszcza, że w tym roku był mega line up)  ale w tym roku z moim chłopakiem stwierdziliśmy, że chcemy odpocząć w ciszy i spokoju. I jeśli ktoś w komentarzach napisze, że na Openerze było super to uduszę :)Poza tym widok z okna jaki miałam był jak 1000 Openerów.

Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć w stroju góralskim który znalazłam w domu w którym mieszkałam a za kilka dni obiecane już trampki. Jak Wam się podoba? Chcielibyście ubierać się tak na co dzień? Co myślicie w ogóle o strojach ludowych? Jak Wam się podobają widoki?(bo mnie zwaliły z nóg).