Popularne posty

poniedziałek, 25 czerwca 2012

Piękna i bestia

Kochani mój weekend spędziłam w pewnej szkole policealnej. Studio Sztuki bo o tę szkołę właśnie chodzi mieści się w Warszawie na ulicy Zajączka. Co roku odbywa się tam dyplomowy pokaz charakteryzacji oraz pokaz mody. W tej szkole nauczymy się jak zrobić komuś makijaż, jak zamienić go w potwora czy jak stworzyć własną kolekcję!

Pokaz ten odbywa się co roku w okolicy czerwca. W zeszłym roku i 2 lata temu zostałam poproszona przez jedną z projektantek o prezentowanie jej sukienek. Jest to świetna zabawa bo i można komuś pomóc i poczuć się jak prawdziwa modelka.

W tym roku byłam tam w roli widza. Tegorocznym motywem charakteryzacji było ŚREDNIOWIECZE( w zeszłym Alicja z krainy czarów). Także można było spotkać różne morskie zjawy, syrenki, gargulce. Na pokazie mody można za to spotkać Paprockiego i Brzozowskiego którzy co roku odwiedzają tę szkołę. Zapraszam Was na moją fotorelację i zachęcam do odwiedzenia tej szkoły w przyszłym roku. Wstęp wolny.

A Wy widziałyście kiedyś takie charakteryzacje z bliska? Jak Wam się podobają pomysły ludzi?  Chcielibyście odwiedzić takie miejsce? 


Wszystkie dzieła z twórcamiJa z Diabłem Morskim

Ja z Syrenką

Ja z Czarownicą


3 ostatnie zdjęcia to dzieła absolwentów szkoły