Popularne posty

środa, 27 lutego 2013

ZAKUPY? TAK TAK TAK

Kochani wreszcie udało mi się wyrwać z ciągu szkoły, pracy i wszystkiego i wyrwać na zakupy!!! Tak jestem bardzo zadowolona z efektów!


Ponieważ w mojej pracy wprowadzono nowy system tj obowiązuje nas godzinna obowiązkowa przerwa postanowiłam wykorzystać ją na zakupy. Mój ulubiony sklep z dodatkami jest na szczęście blisko więc nie mogłam nie skorzystać z okazji. Torebka dlatego, że torebek nigdy za dużo a okulary ponieważ po prostu były przecenione.

W weekend, tak wtedy mam w końcu wolne, przygotowuję się do sesji dla Was! Zimowo - wiosennej mam nadzieję bo liczę na słoneczko! W czym chcielibyście mnie najchętniej zobaczyć? 

Poza tym z nowinek to: ZAKŁADAM ZESPÓŁ. Muzyczny oczywiście. Poszukuje dziewczyn które tak jak ja kochają muzykę i chcą ją tworzyć. Mam już na oku wokalistkę, sama gram na klawiszach więc już można coś tworzyć. Oczywiście o wynikach będę Was informować a może nawet niedługo posłuchacie moich kompozycji(nie będę Was zmuszać do słuchania mojego śpiewu) :) Do tworzenia zespołu zainspirował mnie mój chłopak który zresztą sam gra( We're late - fajny zespół, polecam!)

Torebka PARFOIS
Okulary PARFOIS

Całuski Natalia :*