Popularne posty

wtorek, 12 czerwca 2012

Nowy Swatch


Drodzy czytelnicy, dzisiaj w oczekiwaniu na mecz Polska - Rosja zaprezentuje Wam mój nowy zakup. Zegarek - SWATCH. Bardzo lubię zegarki tej firmy ponieważ są wytrzymałe i wyglądają naprawdę fajnie.


Zaprezentuje Wam dwa modele Swatcha najnowszy i jego poprzednika. Ten starszy(fioletowy) kupiłam już rok temu. Podobała mi się w nim duża tarcza oraz połączenie koloru fioletowego z niebieskim. Zegarek jest bardzo wytrzymały, bateria trzyma już rok i poza tym jest wodoodporny. Dla tych którzy jeszcze nie dowierzają mój chłopak nosił go pewien czas i miał w nim kilka bójek. Pływał w różnych morzach tych zasolonych oraz tych mniej.

Nowszy(zielony) kupiłam kilka dni temu. Cały urok zegarka polega na tym, że widać cały mechanizm od przodu jak i od tyłu(w fioletowym tylko z tyłu). Zarówno zielony jak i fioletowy dostępne były w całej gamie kolorowo - neonowych barw.

Kolejna rzecz która przekonała mnie do Swatcha to słowa sprzedawcy, że gdyby cokolwiek się stało to należy go zwrócić i powiedzieć, że zamókł pod prysznicem a Swatch da nam nowy. Oczywiście jeśli mamy gwarancje lub nie zbiliśmy szybki co w zegarku tym nie jest łatwe:) Podstawowy serwis zegarka jest całkowicie darmowy.

Co Wy sądzicie o zegarkach Swatch? Mieliście jakieś? Jak Wam się sprawowały?

Starszy modelNowszy model