Popularne posty

piątek, 25 maja 2012

PCHLI TARG Czyli jak pozbyć się starych ubrań!

Drodzy czytelnicy dzisiaj ciąg dalszy moich weekendowych eskapad. W sobotę byłam również na ubraniowym "Pchlim targu" w Pędzlach i szczotkach.

Zaproszenie dostałam na Fejsbuku od koleżanki która to organizowała. Umówiła się z bardzo przyjemną kawiarenką na Tamce i tam odbyła się owa impreza.

Ogólnie chodziło o to, że każdy mógł  przynieść swoje ubrania, buty i inne bibeloty żeby je sprzedać lub wymienić na coś innego. Po co stare ubrania mają zalegać w szafie skoro można je wymienić na coś innego. Dziewczyny przyniosły swoje ubrania, wyceniły i do dzieła. Rzeczy bardzo fajne i w przestępnych cenach. Wybór był dość duży od butów na obcasie po piękne szale i apaszki.

A wszystko to w miłej atmosferze SZCZOTEK I PĘDZLI gdzie można było napić się pysznej kawy. Oczywiście ja też nie próżnowałam i kupiłam sobie piękną bluzę którą będziecie mogły obejrzeć już w niedzielę na blogu. Dlatego obserwujcie czy coś nowego się pojawiło.

A co Wy myślicie o takich przedsięwzięciach? Poszli byście w takie miejsce żeby sprzedać/kupić sobie ubrania? Oto mój fotoreportaż :)